Aktualności

19.10.2016
I N F O R M A C J A
I N F O R M A C J A dla przyłączających się do kanalizacji sanitarnej w Laskowicach Termin na wykonywanie podłączeń nieruchomości do wybudowanej sieci kanalizacyjnej i podpisania umowy z PW „Hydrokom” : do 31 czerwiec 2017r.

I N F O R M A C J A

dla przyłączających się do kanalizacji sanitarnej w Laskowicach

Termin na wykonywanie podłączeń nieruchomości do wybudowanej sieci kanalizacyjnej i podpisania umowy z PW „Hydrokom” :

do 31 czerwiec 2017r.

Czynności w celu podłączenia się do kanalizacji:

· wystąpić z wnioskiem o wydanie warunków technicznych podłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej od 02.11.2016r.(formularze dostępne są w sali wiejskiej w Laskowicach w dniach pon.-pt. w godz. 18.00 do 21.00 oraz w Urzędzie Gminy, PW  „Hydrokom” i na stronie internetowej www.hydrokom.pl, )

· po otrzymaniu warunków technicznych- będzie można przystąpić do wykonywania własnej instalacji (od budynku do mieszczącej się na działce  studzienki lub pompowni – bez jej podłączenia). Ten zakres można wykonać samodzielnie lub zlecić niezależnej firmie świadczącej takie usługi.

· przed zasypaniem ułożonej instalacji przyłączeniowej, należy jej wykonanie zgłosić Przedsiębiorstwu Wodociągi i Kanalizacja „Hydrokom” w Kluczborku:

Tel.: 77/418-14-71

Włączenie do studzienki lub pompowni  instalacji wewnętrznej  możliwe jest wyłącznie w obecności przedstawiciela PW” Hydrokom”.

Wójt Gminy Lasowice Wielkie Daniel Gagat

Lasowice Wielkie, październik 2016r.

Do pobrania informacja.pdf