Aktualności

10.09.2012
BEZINTERESOWNA POMOC POSZKODOWANYM PO PRZEJŚCIU NAWAŁNICY GRADU
W odpowiedzi na apel Burmistrza Dobrodzienia w sprawie pomocy mieszkańcom wsi Kocury, Malichów, Rzędowice poszkodowanym po przejściu nawałnicy gradu w dniu 03 lipca 2012 roku, Wójt Gminy Lasowice Wielkie Daniel Gagat

BEZINTERESOWNA POMOC

POSZKODOWANYM PO PRZEJŚCIU NAWAŁNICY GRADU

 

 

W odpowiedzi na apel Burmistrza  Dobrodzienia w sprawie pomocy mieszkańcom wsi Kocury, Malichów, Rzędowice  poszkodowanym po przejściu nawałnicy gradu w dniu 03 lipca 2012 roku, Wójt Gminy Lasowice Wielkie Daniel Gagat zwrócił się do mieszkańców gminy o bezinteresowną pomoc poszkodowanym.

W związku z tym  w pierwszej turze zebrano 275 worków zboża oraz 290 zł od mieszkańców sołectw: Ciarka, Chudoba, Gronowice, Lasowice Małe, Oś, Trzebiszyn, Tuły Wędrynia i nieodpłatnie transportem własnym Pan Klaudiusz Dziadek dostarczył w dniu 21 sierpnia 2012 r. do wsi Żędowice. W drugiej turze zebrano 166 worków zboża i 6 worków ziemniaków zebranych w sołectwach Chocianowice, Chudoba, Jasienie, Lasowice Wielkie i również nieodpłatnie  Pan Klaudiusz Dziadek dostarczył w dniu 05 września do Rzędowic.

Pan Wójt Daniel Gagat składa podziękowania wszystkim mieszkańcom za bezinteresowną pomoc potrzebującym.

ZAPRASZAMY DO GALERII