Aktualności

01.02.2012
50-lecie w 2012
Podczas uroczystości, które odbyły się w 18 stycznia i 19 stycznia 2012 r. - jubilatom wręczono dokumenty pamiątkowe, kwiaty oraz upominki

Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin założonych przed pół wiekiem, za wychowanie dzieci, za noce przy nich nieprzespane, za cierpienia, łzy, radości, za każdy siwy włos na ich skroni Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta RP medalami.

Podczas uroczystości, które odbyły się w 18 stycznia i 19 stycznia 2012 r. - jubilatom wręczono dokumenty pamiątkowe, kwiaty oraz upominki. Po części oficjalnej jubileuszy, odbyło się spotkanie z Wójtem Gminy Lasowice Wielkie Danielem Gagat; z-cą Wójta Gminy Lasowice Wielkie Krzysztofem Lech i Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Lasowicach Wielkich Piotrem Lizoń. Za pomyślność i następne 50 lat we dwoje wzniesiono toast lampką szampana . Po części oficjalnej Dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez Wójta na wspólny poczęstunek oraz miłą chwilę wspomnień. Wspominano przeżyte nie zawsze łatwe lata, pracę oraz radość z wychowania dzieci, wnuków i prawnuków.